• VR25+1 Veld Zaterdag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Linde, René vdOverige stafStandaard functie
    Mars, AlindaOverige stafTeammanager
    Ramerman, EddyTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 mei. 20:00Lemelerveld VR25+1 - Lemele VR25+1Sportpark Heidepark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 mei.Lemele VR25+1 - OZC VR25+13 - 0
  • Poulestanden Lemele VR25+1 (226 Vrouwen 25+ Midweeks (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gramsbergen VR25+244002872112
    2Den Ham VR25+14301121029
    3Lemele VR25+14202201646
    4Bruchterveld VR25+141031520-53
    5HHC Hardenberg VR25+24004830-220

    Poulestanden Lemele VR25+1 (227 Vrouwen 25+ Midweeks (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lemele VR25+144002972212
    2HHC Hardenberg VR25+2430114959
    3OZC VR25+132019456
    4Lemelerveld VR25+131117614
    5Marienberg VR25+14013419-151
    6Nieuwleusen SV VR25+14004523-180
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Altena, WendyTeamspeler
    Hardeman, GerrieTeamspeler
    Hart, Marloes van 'tTeamspeler
    Hulsink, ManonTeamspeler
    Mars, AlindaTeamspeler
    Vegte, Esther van deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.