• Programma

    DatumThuisteamUitteam TijdScheidsrechter
    13 nov.Lemelerveld VR25+1Lemele VR25+1regulier20:00R. (Rudi) Veltmaat
    16 nov.Lemelerveld 2Lemele 2regulier14:30
    16 nov.Lemele 3MVV '69 3regulier14:30
    16 nov.Den Ham JO17-2Lemele JO17-1Gregulier12:00
    16 nov.Lemele JO15-1GHulzense Boys JO15-2regulier11:30
    16 nov.Lemele JO14-1GRaalte JO14-1Gregulier09:30
    16 nov.Lemele JO13-1GGramsbergen JO13-2Gregulier11:00
    16 nov.Lemele JO12-1ASV '57 JO12-1Gregulier10:00
    16 nov.Lemele JO11-1GVilsteren JO11-1Gregulier11:00
    16 nov.Hellendoorn v.v. JO11-3GLemele JO11-2Gregulier08:30
    16 nov.Marienberg JO10-2GLemele JO10-1Gregulier09:30
    16 nov.HHC Hardenberg JO9-3Lemele JO9-1Gregulier09:30
    16 nov.Lemele JO8-1SJO FC Dalfsen JO8-3Gregulier08:30
    23 nov.BZSV de Blauwwitters 1Lemele 1regulier14:30
    23 nov.Lemele 2SCD '83 4regulier14:30
    23 nov.v.v. Hellendoorn 5Lemele 3regulier14:30
    23 nov.Sportclub Rijssen JO17-1GLemele JO17-1Gregulier11:00
    23 nov.Langeveen JO15-1Lemele JO15-1Gregulier14:00
    23 nov.Lemele JO13-1GJVC Dedemsvaart JO13-4regulier11:00
    23 nov.De Zweef JO12-2GLemele JO12-1regulier10:00
    23 nov.Lemele JO11-2GExcelsior'31 JO11-6regulier10:15
    23 nov.Lemele JO10-1GVilsteren JO10-1Gregulier08:45
    23 nov.Lemele JO9-1GVroomshoopse Boys JO9-4regulier08:45
    23 nov.Broekland JO8-1Lemele JO8-1regulier09:30
    27 nov.Lemele VR25+1Gramsbergen VR25+1regulier20:00
    30 nov.Lemele 1SP Daarle 1regulier14:30
    30 nov.Gramsbergen 7Lemele 2regulier14:30
    30 nov.Lemele 3s.v. Rijssen 4regulier14:30
    30 nov.Lemele JO17-1GDES JO17-1regulier11:00
    30 nov.HHC Hardenberg JO15-3Lemele JO15-1Gregulier09:30
    30 nov.Wijhe '92 JO14-1GLemele JO14-1Gregulier08:45
    30 nov.JCLE JO13-3GLemele JO13-1Gregulier09:15
    30 nov.Lemele JO12-1Rohda Raalte JO12-3regulier10:15
    30 nov.Hardenberg '85 JO11-2GLemele JO11-1Gregulier10:00
    30 nov.SJO JCO JO11-4GLemele JO11-2Gregulier08:45
    30 nov.Bergentheim JO9-1Lemele JO9-1Gregulier09:00
    30 nov.Lemele JO8-1SVVN JO8-1regulier08:30
    4 dec.OZC VR25+1Lemele VR25+1regulier20:00
    7 dec.avc Heracles 1Lemele 1regulier14:00
    7 dec.Lemele 2Bergentheim 5regulier14:30
    7 dec.SVVN 7Lemele 3regulier14:30
    7 dec.De Zweef JO17-2GLemele JO17-1Gregulier13:00
    7 dec.Lemele JO15-1GST: SVV '56/Kloosterhaar JO15-1regulier11:30
    7 dec.Lemele JO14-1GZalk JO14-1Gregulier09:30
    7 dec.Lemele JO13-1GDen Ham JO13-3regulier11:00
    7 dec.Lemele JO12-1SJO JCO JO12-3Gregulier10:15
    7 dec.Lemele JO11-1GSC Genemuiden JO11-3regulier09:30
    7 dec.Vroomshoopse Boys JO11-4Lemele JO11-2Gregulier08:30
    7 dec.Vroomhoopse Boys JO10-1Lemele JO10-1Gregulier08:30
    7 dec.Sportlust Vroomshoop JO9-1Lemele JO9-1Gregulier08:30
    7 dec.Lemele JO8-1Rohda Raalte JO8-4Gregulier08:30

    Programma thuis