• Programma

    DatumThuisteamUitteam TijdScheidsrechter
    23 okt.MVV '69 1Lemele 1regulier14:30G.R.M. (Gert) Jansen
    23 okt.MVV '69 2Lemele 2regulier12:30
    23 okt.Lemele 3Excelsior '31 16regulier14:30Afgeschermd
    23 okt.Lemele JO19-1JCLE JO19-1regulier12:30R. (René) vd Linde
    23 okt.Den Ham JO17-3Lemele JO17-1JMregulier11:00
    23 okt.Lemele JO15-1JMVilsteren JO15-1JMregulier10:00
    23 okt.SJO FC Dalfsen JO13-2Lemele JO13-1JMregulier10:30
    23 okt.Lemele VR1USV VR1regulier11:00H (Hans) Kleinlugtenbelt
    27 okt.Excelsior '31 VR25+1Lemele VR25+1regulier20:00
    30 okt.Lemele 1SVV '56 1regulier14:30P.B. (Pepijn) Blaak
    30 okt.Lemele 2Hulzense Boys 6regulier14:30H.J. (Henk) Horsman
    30 okt.DES 5Lemele 3regulier14:30
    30 okt.Lemele JO19-1Hardenberg '85 JO19-1regulier12:30Afgeschermd
    30 okt.SJO FC Dalfsen JO17-4Lemele JO17-1JMregulier12:30T. (Tim) Schutte
    30 okt.Lemele JO15-1JMHHC Hardenberg JO15-3regulier10:00
    30 okt.Lemele JO13-1JMHatto Heim JO13-2regulier09:30
    30 okt.Lemele VR1Berkum VR3regulier11:00H. (Henk) Warmink
    6 nov.Daarlerveen 1Lemele 1regulier14:30
    6 nov.v.v. Hellendoorn 6Lemele 2regulier12:30
    6 nov.Lemele 3Sportclub Rijssen 4regulier14:30Afgeschermd
    6 nov.SJO FC Dalfsen JO19-2Lemele JO19-1regulier12:30S. (Stan) de Velde
    6 nov.SVI VR1Lemele VR1regulier12:30
    10 nov.Lemele VR25+1v.v. Hellendoorn VR25+1regulier20:00E (Eddy) Ramerman
    11 nov.Sc Lemele 1Onder 23 Den HamOefenwedstrijd20:00
    13 nov.ST FC Meppel/Alcides JO19-3Lemele JO19-1regulier14:30
    20 nov.Lemele 1GFC 1regulier14:30
    20 nov.SVZW 12Lemele 2regulier14:30
    20 nov.Lemele 3Den Ham 8regulier14:30Afgeschermd
    20 nov.Lemele JO19-1ZAC JO19-2regulier12:30H.J. (Henk) Horsman
    20 nov.HHC Hardenberg JO17-4Lemele JO17-1JMregulier10:55
    20 nov.Lemele JO15-1JMLuctor Et Emergo JO15-2regulier10:00
    20 nov.Marienheem JO13-1Lemele JO13-1JMregulier11:00M.L. (Mark) Neimeijer
    20 nov.Lemele VR1Rohda Raalte VR1regulier11:00H. (Henk) Warmink

    Programma thuis