Nieuws
Agenda
Programma & Uitslagen
Programma thuis
Programma uit
Uitslagen
Afgelastingen
Scheidsrechtersaanstellingen
Senioren
Lemele 1
Lemele VR1
Lemele 2
Lemele 3
Lemele 4
Lemele 35+
Jeugd
JO17-1
JO15-1
MO15-1
JO13-1
JO-11-1
MO11-1
JO9-1
JO9-2
Clubinfo
Clubinfo
Commissies
Hoofdbestuur
Jeugdbestuur
Technische Commissie
Sponsorcommissie
Onderhoudscommissie
Gedragsregels S.C. Lemele
Voetbal.nl app
Voetbal.nl app installeren
Scheidsrechters Senioren
Ledeninfo
Aanmelding nieuwe leden
Clubkleding S.C. Lemele
Vertrouwenspersoon
Webshop
Contact
Nieuws
+
Nieuws
Agenda
Programma & Uitslagen
+
Programma thuis
Programma uit
Uitslagen
Afgelastingen
Scheidsrechtersaanstellingen
Senioren
+
Lemele 1
Lemele VR1
Lemele 2
Lemele 3
Lemele 4
Lemele 35+
Jeugd
+
JO17-1
JO15-1
MO15-1
JO13-1
JO-11-1
MO11-1
JO9-1
JO9-2
Clubinfo
+
Clubinfo
Commissies
+
Commissies
Hoofdbestuur
Jeugdbestuur
Technische Commissie
Sponsorcommissie
Onderhoudscommissie
Gedragsregels S.C. Lemele
Voetbal.nl app
+
Voetbal.nl app installeren
Scheidsrechters Senioren
Ledeninfo
+
Aanmelding nieuwe leden
Clubkleding S.C. Lemele
Vertrouwenspersoon
Webshop
Contact
JO7 Veld Week gemengd
Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
Staf
Geen informatie
Trainingsschema
Dag
Tijd
Veld
Kleedkamer
Programma
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
23 mrt. 08:45
Hulzense Boys JO11-2JM - Lemele JO11-2JM
Sportpark Smidserve
23 mrt. 09:00
Gramsbergen JO9-1JM - Lemele JO9-1JM
Sportpark 't Hoge Holt
23 mrt. 10:00
DVC Dedemsvaart JO13-4 - Lemele JO13-1JM
Sportpark De Boekweit
23 mrt. 10:30
Lemele VR1 - ST: SVV '56/Kloosterhaar VR1
Sportpark Zandeinde
23 mrt. 10:30
Lemele JO17-1JM - Den Ham JO17-2
Sportpark Zandeinde
23 mrt. 11:30
Rohda Raalte JO15-4 - Lemele JO15-1JM
Sportpark Tijenraan
23 mrt. 11:55
WVF MO15-3 - Lemele MO15-1
Sportpark De Weide Steen
23 mrt. 12:30
Lemele 2 - Gramsbergen 5
Sportpark Zandeinde
23 mrt. 12:30
Lemele 4 - Hulzense Boys 5
Sportpark Zandeinde
23 mrt. 14:30
Lemele 3 - De Zweef 6
Sportpark Zandeinde
23 mrt. 14:45
Lemele 1 - MVV '69 1
Sportpark Zandeinde
27 mrt. 20:00
Lemele VR1 - MVV '69 VR1
Sportpark Zandeinde
30 mrt. 12:15
FC Aramea MO17-1 (buiten mededinging) - Lemele MO15-1
Sportpark Wesselerbrink Zuid
30 mrt. 12:30
DETO 10 - Lemele 4
Sportpark Het Midden
30 mrt. 14:30
Lemele 3 - Den Ham 6
Sportpark Zandeinde
30 mrt. 14:30
Den Ham 4 - Lemele 2
Sportpark De Rohorst
6 apr. 10:00
Heino VR2 - Lemele VR1
Sportpark De Kampen
6 apr. 10:30
Lemele JO13-1JM - ST: SVV '56/Kloosterhaar JO13-1
Sportpark Zandeinde
6 apr. 10:30
Lemele JO15-1JM - Heino JO15-2
Sportpark Zandeinde
6 apr. 11:20
Hardenberg '85 5 - Lemele 2
Sportpark Baalderveld
6 apr. 11:20
Hardenberg '85 JO17-1 - Lemele JO17-1JM
Sportpark Baalderveld
6 apr. 12:00
Lemele MO15-1 - FC Aramea MO17-1 (buiten mededinging)
Sportpark Zandeinde
6 apr. 14:15
Den Ham 6 - Lemele 3
Sportpark De Rohorst
6 apr. 14:30
Koninklijke UD 1 - Lemele 1
Sportpark Het Schootsveld
6 apr. 14:30
Den Ham 5 - Lemele 4
Sportpark De Rohorst
13 apr. 08:30
Nieuwleusen SV JO13-2 - Lemele JO13-1JM
Sportpark Het Klaverblad
13 apr. 10:30
Lemele MO15-1 - Nieuwleusen SV MO15-1
Sportpark Zandeinde
13 apr. 10:30
Lemele JO17-1JM - Rohda Raalte JO17-2
Sportpark Zandeinde
13 apr. 12:30
Lemele 2 - Bergentheim 3
Sportpark Zandeinde
13 apr. 12:30
Lemele VR1 - v.v. Hellendoorn VR2
Sportpark Zandeinde
Team indeling
Geen informatie