• Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    25 sep.Lemele 1Achilles '12 10 - 6
    25 sep.Lemele 2Den Ham 72 - 2
    25 sep.Hulzense Boys 8Lemele 33 - 3
    25 sep.Lemele JO19-1ST: SC Balkbrug/Avereest JO19-11 - 5
    25 sep.Vroomshoopse Boys JO17-3Lemele JO17-1JM0 - 14
    25 sep.Lemele JO15-1JMExcelsior '31 JO15-30 - 4
    25 sep.Lemele JO13-1JMBroekland JO13-10 - 6
    25 sep.Lemele JO12-1Den Ham JO12-1JM9 - 0
    25 sep.Lemele VR1ZAC VR3
    25 sep.Den Ham JO11-3JMLemele MO11-12 - 7
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamComp.Aanv.Scheidsrechter
    29 sep.Excelsior '31 VR25+2Lemele VR25+1regulier20:00
    2 okt.ATC '65 1Lemele 1regulier14:30J.H. (Hans) ten Voorde
    2 okt.DOS '37 8Lemele 2regulier14:30H.G.J. (Harry) Barkel
    2 okt.Lemele 3SVVN 7regulier14:30L.A. (Lucien) Gielesen
    2 okt.Lemele JO17-1JMBergentheim JO17-2dregulier11:30
    2 okt.Fleringen JO15-1Lemele JO15-1JMregulier15:00
    2 okt.Nieuwleusen SV JO13-2Lemele JO13-1JMregulier08:30
    2 okt.ZAC JO12-3JMLemele JO12-1regulier11:00
    2 okt.Lemele JO10-1Nieuwleusen SV JO10-2JMregulier09:00
    2 okt.Lemele JO10-2JMSJO FC Dalfsen MO10-2regulier09:00
    2 okt.DES JO9-2JMLemele JO9-1JMregulier09:00
    2 okt.Avereest VR1Lemele VR1regulier14:30G.J. Boterman
    2 okt.Lemele MO11-1Vilsteren JO11-1JMregulier10:15
    6 okt.Lemele VR25+1Holten VR25+1regulier20:00E (Eddy) Ramerman
    9 okt.Lemele 1Juventa '12 1regulier14:30
    9 okt.Lemele 2De Zweef 4 Zat.regulier14:30Afgeschermd
    9 okt.v.v. Hellendoorn 4Lemele 3regulier14:30
    9 okt.Be Quick '28 JO19-2Lemele JO19-1regulier12:00
    9 okt.Lemele JO17-1JMST: SVV'56/Kloosterhaar JO17-2regulier11:30
    9 okt.v.v. Hellendoorn JO15-2Lemele JO15-1JMregulier10:45
    9 okt.Lemele JO13-1JMUSV JO13-1regulier10:00
    9 okt.MVV '69 JO12-1JMLemele JO12-1regulier09:30
    9 okt.Lemele JO10-1SSA DVC Dedemsvaart JO10-2regulier09:00
    9 okt.SP Daarle JO10-1Lemele JO10-2JMregulier10:15
    9 okt.Lemele JO9-1JMHulzense Boys JO9-2JMregulier09:00
    9 okt.Vilsteren VR1Lemele VR1regulier14:05
    9 okt.Lemele MO11-1Nieuwleusen SV MO11-1regulier10:15
    13 okt.Lemele VR25+1Wijhe '92 VR25+1regulier20:00E (Eddy) Ramerman
    16 okt.RKSV Bornerbroek 1Lemele 1regulier15:00
    23 okt.MVV '69 1Lemele 1regulier14:30

    Programma thuis

  • Verenigingsactiviteiten


    okt

    07

    Vergadering Hoofdbestuu

    Kantine

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 21:30 uur

    okt

    12

    KNVB UEFA trainingsavond

    Sportpark Zandeinde

    Trainingsavond als onderdeel van de opleiding van de hoofdtrainer

    Deze activiteit duurt van 18:45 t/m 22:15 uur

    okt

    14

    Algemene Ledenvergadering

    Kantine

    Deze activiteit duurt van 20:30 t/m 22:00 uur

    okt

    26

    KNVB UEFA trainingsavond

    Sportpark Zandeinde

    Trainingsavond als onderdeel van de opleiding van de hoofdtrainer

    Deze activiteit duurt van 18:45 t/m 22:15 uur

    nov

    11

    Vergadeing Hoofdbestuur

    -

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 21:30 uur

rfwbs-slide