• 35+ Vrijdag

  • 35+

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    13 apr. 08:30Nieuwleusen SV JO13-2 - Lemele JO13-1JMSportpark Het Klaverblad
    13 apr. 09:00Lemele JO11-2JM - Hulzense Boys JO11-2JMSportpark Zandeinde
    13 apr. 09:00Lemele JO9-1JM - SJO FC Dalfsen JO9-2Sportpark Zandeinde
    13 apr. 09:00Lemele JO8-1 - De Zweef JO8-6JMSportpark Zandeinde
    13 apr. 09:00Haarle JO11-1 - Lemele JO11-1JMSportpark Pastoorsmoat
    13 apr. 10:30Lemele MO15-1 - Nieuwleusen SV MO15-1Sportpark Zandeinde
    13 apr. 10:30Lemele JO17-1JM - Rohda Raalte JO17-2Sportpark Zandeinde
    13 apr. 12:15Lemele VR1 - v.v. Hellendoorn VR2Sportpark Zandeinde
    13 apr. 12:30Lemele 2 - Bergentheim 3Sportpark Zandeinde
    13 apr. 12:45v.v. Twenthe JO15-2 - Lemele JO15-1JMSportpark 't Piep Willem
    13 apr. 14:30Lemele 3 - Excelsior '31 7Sportpark Zandeinde
    13 apr. 14:45Lemele 1 - VSW 1Sportpark Zandeinde
    13 apr. 16:15Lemele 4 - DOS '37 8Sportpark Zandeinde
    17 apr. 19:15Lemele JO13-1JM - ST: SVV '56/Kloosterhaar JO13-1Sportpark Zandeinde
    18 apr. 18:45Lemele MO15-1 - Vroomshoopse Boys MO15-1Sportpark Zandeinde
    20 apr. 08:30Vroomshoopse Boys JO13-3JM - Lemele JO13-1JMSportpark De Bosrand (Vroomshoop)
    20 apr. 08:30De Zweef JO8-7 - Lemele JO8-1Sportpark Gagelman
    20 apr. 09:00Lemele JO9-1JM - F.C. Ommen JO9-2Sportpark Zandeinde
    20 apr. 10:00Rohda Raalte MO15-2 - Lemele MO15-1Sportpark Tijenraan
    20 apr. 10:30Lemele JO15-1JM - SV Schalkhaar JO15-6Sportpark Zandeinde
    20 apr. 10:30Lemele JO11-1JM - SJO FC Dalfsen JO11-3Sportpark Zandeinde
    20 apr. 11:00Broekland JO11-1JM - Lemele JO11-2JMSportpark't Horsthuis
    20 apr. 12:30Lemele 2 - DKB 2Sportpark Zandeinde
    20 apr. 12:30Lemele JO17-1JM - Voorwaarts V. JO17-1Sportpark Zandeinde
    20 apr. 12:30SVO De Zweef/ DES VR3 - Lemele VR1Sportpark Gagelman
    20 apr. 14:30Lemele 3 - SV DRC 2012 2Sportpark Zandeinde
    20 apr. 14:30v.v. Hellendoorn 4 - Lemele 4Sportpark De Voordam
    20 apr. 14:45Lemele 1 - Sv Zalk 1Sportpark Zandeinde
    23 apr. 19:15De Zweef 5 - Lemele 4Sportpark Gagelman
    4 mei. 10:30Lemele JO15-1JM - Markelo JO15-3JMSportpark Zandeinde
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brouwer, KlaasTeamspeler
    Dijk, GerritTeamspeler
    Dijk, RaymondTeamspeler
    Erve, Edwin van 'tTeamspeler
    Fokkert, BartTeamspeler
    Klein, BerendTeamspeler
    Kleinlugtenbelt, HansTeamspeler
    Knol, JosTeamspeler
    Linckens, RobTeamspeler
    Pouw, NiekTeamspeler
    Schottert, ArnoldTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.