• 2 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Exel, StanOverige stafTeammanager
    Linde, René vdOverige stafStandaard functie
    Veltmaat, JetzeTechnische stafTrainer/coach
    Veltmaat, WiebeOverige stafTeammanager
    Veltmaat, WiebeTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 20:00Gramsbergen 7 - Lemele 2Sportpark 't Hoge Holt
    9 feb. 13:00Lemele 2 - Den Ham 7Sportpark Zandeinde
    16 feb. 14:30DOS '37 8 - Lemele 2Sportpark Het Midden
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Lemele 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hardenberg '85 61182138162226
    2DOS '37 81071233201322
    3Vroomshoopse Boys 71053236201618
    4MVV '69 2115242930-117
    5Den Ham 7105143326716
    6Lemele 2115152727016
    7HHC Hardenberg 1385032220215
    8PH 8104152320313
    9Den Ham 6104153331213
    10Hardenberg '85 5113443631513
    11Bergentheim 5111191640-244
    12ASV '57 6111191661-454

    Poulestanden Lemele 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lemele 23201131036
    2ASC '62 7311110824
    3OZC 83111713-64
    4Nieuwleusen SV 531029813

    Poulestanden Lemele 2 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sportclub Rijssen 311008173
    2Hoevelaken 711005143
    3Nieuwleusen SV 611005143
    4Unicum 711005233
    5Berkum 811004133
    6Oene 411003033
    7SDC Putten 1211003033
    8DES 711005323
    9ESC 711003123
    10Gramsbergen 711003123
    11OZC 711002023
    12Excelsior '31 1211006513
    13Den Ham 811004313
    14Excelsior '31 1111003213
    15Lemele 211002113
    16Unicum 611002113
    17Holten 2100156-10
    18SVZW 9100134-10
    19Avereest 3100123-10
    20DVS'33 Ermelo 10100112-10
    21Enter Vooruit 7100112-10
    22SVI 8100135-20
    23HHC Hardenberg 11100113-20
    24Kampen 3100113-20
    25WVF 9100102-20
    26Rood-Wit '58 5100125-30
    27WZC Wapenveld 4100114-30
    28't Harde 5100103-30
    29WVF 8100103-30
    30HHC Hardenberg 12100115-40
    31Hierden 6100115-40
    32Excelsior '31 17100118-70

    Poulestanden Lemele 2 (B1430 Mannen beker reserve zaterdag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Berkum 800000000
    2Den Ham 800000000
    3DES 700000000
    4ESC 700000000
    5Excelsior '31 1200000000
    6Excelsior '31 1100000000
    7Gramsbergen 700000000
    8Hoevelaken 700000000
    9Lemele 200000000
    10Nieuwleusen SV 600000000
    11Oene 400000000
    12OZC 700000000
    13Sportclub Rijssen 300000000
    14SDC Putten 1200000000
    15Unicum 600000000
    16Unicum 700000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Exel, StanTeamspeler
    Grondman, GerwinTeamspeler
    Kleinhorsman, MichielTeamspeler
    Luinen, Jort vanTeamspeler
    Luinen, Tom vanTeamspeler
    Roelofs, SeanTeamspeler
    Veltmaat, JetzeTeamspeler
    Willems, BressTeamspeler
    Willems, JobTeamspeler
    Zwinselman, ErwinTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.