• VR25+1 Veld Zaterdag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Linde, René vdOverige stafTeammanager
    Ramerman, EddyTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden VR25+1 (226 Vrouwen 25+ Midweeks (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gramsbergen VR25+255002432115
    2Lemele VR25+1531131131810
    3Marienberg VR25+153112271510
    4OZC VR25+16213824-167
    5DKB VR25+25113719-124
    6Lemelerveld VR25+161141016-64
    7HHC Hardenberg VR25+26114727-204
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Altena, WendyTeamspeler
    Hardeman, GerrieTeamspeler
    Hart, Marloes van 'tTeamspeler
    Hulsink, ManonTeamspeler
    Kleinhorsman, LindaTeamspeler
    Mars, AlindaTeamspeler
    Vegte, Esther van deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.