Oefenprogramma en bekerwedstrijden SC Lemele

th (1)

Dinsdag 1 augustus           START TRAINING

Zaterdag 19 augustus        Lemele 1 – Noord Veluwe Boys 1

Donderdag 24 augustus    Haarle 1 – Lemele 1

Dinsdag 5 september         Lemele 1 – Wijthmen 1

Datum Tijd Thuis team Uit team
Bekerwedstrijden
2-9-2017 15:00 ZAC 1 Lemele 1
2-9-2017 14:30 Hellendoorn v.v. 3 Lemele 2
2-9-2017 14:30 Lemele 3 MVV ’69 2
2-9-2017 12:30 DKB JO17-1 Lemele JO17-1G
2-9-2017 10:30 ASV ’57 JO15-1 Lemele JO15-1G
2-9-2017 10:30 Lemele JO15-2G ASC ’62 JO15-4
2-9-2017 10:00 ST:ASC ’62/Dalfsen JO13-3 Lemele JO13-1G
2-9-2017 10:30 Lemele JO11-1G Den Ham JO11-4
2-9-2017 10:00 Den Ham JO11-7 Lemele JO11-2G
2-9-2017 9:00 Lemele JO9-1G Den Ham JO9-3
2-9-2017 10:00 SJO JCO JO9-9G Lemele JO9-2
2-9-2017 12:00 De Zweef MO11-1 Lemele MO11-1
Bekerwedstrijden
9-9-2017 14:30 Lemele 1 HFC Storica 1
9-9-2017 14:30 Lemele 2 Den Ham 4
9-9-2017 14:15 Den Ham 6 Lemele 3
9-9-2017 10:30 Lemele JO17-1G ASC ’62 JO17-2
9-9-2017 10:30 Lemele JO15-1G Hulzense Boys JO15-2
9-9-2017 8:45 SJO JCO JO15-5 Lemele JO15-2G
9-9-2017 9:00 Lemele JO13-1G JVC Dedemsvaart JO13-4
9-9-2017 10:30 Marienheem JO11-1G Lemele JO11-1G
9-9-2017 9:00 Lemele JO11-2G SDOL JO11-2
9-9-2017 9:30 Vroomshoopse Boys JO9-5 Lemele JO9-1G
9-9-2017 9:00 Lemele JO9-2 DETO JO9-4
9-9-2017 10:30 Lemele MO11-1 Vilsteren MO11-1
Bekerwedstrijden
16-9-2017 14:30 Lemele 1 SCD ’83 1
16-9-2017 14:30 De Zweef 3 Lemele 2
16-9-2017 14:30 Lemele 3 OZC 6
16-9-2017 10:30 Olympia’28 JO17-2 Lemele JO17-1G
16-9-2017 10:45 Sportlust Vr. JO15-1 Lemele JO15-1G
16-9-2017 8:30 Berkum JO15-5 Lemele JO15-2G
16-9-2017 9:00 Lemele JO13-1G Vilsteren JO13-1G
16-9-2017 10:30 Lemele JO11-1G De Zweef JO11-6
16-9-2017 9:45 Lemelerveld JO11-7 Lemele JO11-2G
16-9-2017 8:45 De Zweef JO9-3G Lemele JO9-1G
16-9-2017 9:00 Lemele JO9-2 Hellendoorn v.v. JO9-3
16-9-2017 10:30 Lemele MO11-1 Hellendoorn v.v. MO11-1
Competitie
23-9-2017 Start competitie Lemele 1
Lemele 1 vrij
Competitie
30-9-2017 14:30 Bruchterveld 1 Lemele 1