• JO13-1 Veld Zaterdag gemengd

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Lange, Martijn deTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Lange, Martijn deOverige stafTeammanager
    Weelink, RuanOverige stafTeammanager
    Weelink, RuanTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 mei. 09:00Lemele JO13-1G - JVC Dedemsvaart JO13-6Sportpark Zandeinde
    7 mei. 18:45Lemele JO13-1G - ST: SVV '56/Kloosterhaar JO13-2GSportpark Zandeinde
    9 mei. 18:30Lemele JO13-1G - Gramsbergen JO13-3GSportpark Zandeinde
    12 mei. 09:00HHC Hardenberg JO13-5 - Lemele JO13-1GSportpark De Boshoek (HHC)
    19 mei. 09:00Nieuwleusen SV JO13-3 - Lemele JO13-1GSportpark Het Klaverblad
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 apr.SP Daarle JO13-1 - Lemele JO13-1G5 - 1
  • Poulestanden JO13-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JVC Dedemsvaart JO13-41110109268631
    2Vilsteren JO13-1G1073039102924
    3Bergentheim JO13-2971165155022
    4Lemele JO13-1G1070369175221
    5JVC Dedemsvaart JO13-5105143031-116
    6HHC Hardenberg JO13-5105143542-716
    7ST: SVV '56/Kloosterhaar JO13-2G941430191113
    8JCLE JO13-2G104062758-3112
    9Gramsbergen JO13-3G103072636-109
    10HHC Hardenberg JO13-6102081372-596
    11Hardenberg '85 JO13-291081364-513
    12Gramsbergen JO13-4G1000101281-690

    Poulestanden JO13-1 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SP Daarle JO13-166005274518
    2Bruchterveld JO13-1G760135161918
    3Voorwaarts V. JO13-264022417712
    4ST: SVV '56/Kloosterhaar JO13-2G64021614212
    5Vroomshoopse Boys JO13-374032721612
    6Nieuwleusen SV JO13-373131617-110
    7Lemele JO13-1G43012511149
    8HHC Hardenberg JO13-572051926-76
    9JCLE JO13-2G72051345-326
    10JVC Dedemsvaart JO13-66105830-223
    11SJO JCO JO13-57025933-242
    12Gramsbergen JO13-3G4013512-71

    Poulestanden JO13-1 (B3890 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unicum JO13-31100122103
    2Heerde JO13-111005233
    3Berkum JO13-411007613
    4JVC Dedemsvaart JO13-511004313
    5Batavia '90 JO13-2100167-10
    6Lemele JO13-1G100134-10
    7Terwolde JO13-1G100125-30
    8SVI JO13-51001212-100

    Poulestanden JO13-1 (B3810 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unicum JO13-31100210213
    2Lemele JO13-1G11005143
    3JVC Dedemsvaart JO13-511004043
    4Heerde JO13-111004313
    5Berkum JO13-411002113
    6SVI JO13-511002203
    7Terwolde JO13-1G11001103
    8Batavia '90 JO13-200000000
    9Wilsum JO13-1G10012200
    10VEVO JO13-1G10011100
    11JVC Dedemsvaart JO13-3100134-10
    12Nunspeet JO13-4100112-10
    13Go Ahead Kampen JO13-3100115-40
    14ST: SVV '56/Kloosterhaar JO13-2G100104-40
    15Zwart Wit '63 JO13-41001021-210

    Poulestanden JO13-1 (B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lemele JO13-1G3300232219
    2Vilsteren JO13-1G3201206146
    3ASC '62 JO13-331021617-13
    4JVC Dedemsvaart JO13-43003337-340
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bendijk, DominiqueTeamspeler
    Bendijk, MilanTeamspeler
    Bosch, LucienTeamspeler
    Kleinen, BryanTeamspeler
    Welker, SvenTeamspeler
    Zandman, GielTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.