• JO11-2 Veld Zaterdag gemengd

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brouwer, KlaasOverige stafTeammanager
    Brouwer, KlaasTechnische stafAss.-trainer/coach
    Kort, JaapOverige stafTeammanager
    Kort, JaapTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 apr. 10:00Vroomshoopse Boys JO11-5 - Lemele JO11-2GSportpark De Bosrand (Vroomshoop)
    12 mei. 08:30JVC Dedemsvaart JO11-6 - Lemele JO11-2GSportpark De Boekweit
    16 mei. 18:30HHC Hardenberg JO11-9 - Lemele JO11-2GSportpark De Boshoek (HHC)
    19 mei. 09:00Lemele JO11-2G - Voorwaarts V. JO11-2Sportpark Zandeinde
    23 mei. 18:30Lemele JO11-2G - JCLE JO11-4GSportpark Zandeinde
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden JO11-2 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1La Première JO11-21091092147828
    2Lemelerveld JO11-6G1082054183626
    3Rohda Raalte JO11-61071247262122
    4DES JO11-597027096121
    5Lemele JO11-2G1061359302919
    6SDOL JO11-2105143836216
    7Den Ham JO11-593242728-111
    8Lemelerveld JO11-5G103161849-3110
    9SVVN JO11-3103073953-149
    10v.v. Hellendoorn JO11-4101182087-674
    11Haarle JO11-2101091773-563
    12Den Ham JO11-6101091977-583

    Poulestanden JO11-2 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bergentheim JO11-344002141712
    2Den Ham JO11-554013492512
    3Voorwaarts V. JO11-264022191212
    4Marienberg JO11-2G53022711169
    5HHC Hardenberg JO11-95302161159
    6Lemele JO11-2G4211141047
    7JCLE JO11-4G5212191727
    8JVC Dedemsvaart JO11-662131219-77
    9SJO JCO JO11-872141522-77
    10Daarlerveen JO11-25104715-83
    11Daarle SP JO11-2G6006564-590

    Poulestanden JO11-2 (B4300 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 1/2 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bergentheim JO11-200000000
    2Lemele JO11-2G00000000
    3Nieuwleusen SV JO11-400000000
    4Vroomshoopse Boys JO11-500000000

    Poulestanden JO11-2 (B4210 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JVC Dedemsvaart JO11-811009093
    2Vroomshoopse Boys JO11-511009183
    3JVC Dedemsvaart JO11-711005143
    4Bergentheim JO11-211005323
    5DOS '37 JO11-311003213
    6Lemele JO11-2G11003213
    7Lemelerveld JO11-6G00000000
    8Nieuwleusen SV JO11-400000000
    9Wesepe JO11-1G100123-10
    10Wesepe JO11-2100123-10
    11DES JO11-4100135-20
    12ASC '62 JO11-5G100115-40
    13DES JO11-5100119-80
    14Gramsbergen JO11-6100109-90

    Poulestanden JO11-2 (B4290 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bergentheim JO11-211004133
    2Vroomshoopse Boys JO11-511004313
    3Lemele JO11-2G11002113
    4Nieuwleusen SV JO11-411002113
    5DOS '37 JO11-3100134-10
    6JVC Dedemsvaart JO11-7100112-10
    7Lemelerveld JO11-6G100112-10
    8JVC Dedemsvaart JO11-8100114-30

    Poulestanden JO11-2 (B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lemele JO11-2G3300247179
    2Lemelerveld JO11-7G320114686
    3SDOL JO11-2310215873
    4Den Ham JO11-73003638-320
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Boezelman, SilTeamspeler
    Dijk, RoanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.